• Komunikační agentura Press News Media

  Naše komunikační agentura se specializuje na tvorbu a publikaci tiskový zpráv, PR článků, online marketing, SEO, public relations. Pomůžeme vám s propagací vaší firmy všemi dostupnými kanály.

  • Neváhejte nás oslovit

  Náš zkušený tým pro vás vypracuje jakoukoliv tiskovou zprávu, PR článek, postará se o propagaci vašich webových stránek či e-shopu. Komunikujeme za vás s médii.

  • Internetový marketing

  Tvoříme na míru PR články, které informují zákazníky o vašich službách, výrobcích či chystaných novinkách. Umisťujeme je na relevantní weby dle oboru. Umíme copywriting i korekturu, editaci textů, tvorbu microsites i klasických webů. Vytváříme a spravujeme pro vás účty na sociálních sítích. Děláme vše proto, aby byla vaše firma vidět. Důležitá není jen PPC reklama či bannery, ale také komunikace se zákazníky. Jedině tak si vybudujete pověst kvalitní firmy.

  • Tiskové zprávy

  Chcete, aby se o vás vědělo, aby byly vidět nejnovější produkty, nově vybudovaná pracovní místa? Pak se obraťte na nás a my vám vytvoříme kvalitní tiskovou zprávu, která obsahuje všechny stanovené náležitosti.

  • Kdo jsme

  Jsme Press News Media komunikační  agentura váš spojenec v oblasti reklamy. Spolupracujeme se zkušenými odborníky z celé řady oborů. Poskytujeme služby v oblasti umění, životního stylu, financí, luxury segmentu i v médiích a na internetu. Působíme nejen v České republice, ale i na Slovensku. Našim cílem je mít dlouhodobé a spokojené klienty, kteří se vždy rádi vracejí. Mezi naše zákazníky patří více či méně známé firmy, kterým pomáháme uvádět na trh nové produkty, zvýšit prodej výrobků, vytvořit nové webové aplikace, apod. Na našich webových stránkách najdete nejen potřebné kontakty, ale i reference a kompletní rozsah našich služeb.

Comments are closed.