SEO, ORM, PPC kampaně

SEO (Search Engine Optimization neboli Optimalizace webu)

Objevují se na předních místech ve vyhledávačích stránky, které nejsou Vaše? Metoda SEO posune ve vyhledávačích  Google.cz a Seznam.cz Vaše webové stránky, e-shopy, stránky produktu nebo služby, články atd. na přední pozice.

 

ORM (Online Reputation Management)

V zahraničí je tato služba známá pod názvem Online Reputation Management (ORM), u nás však raději užíváme výraz “Ochrana reputace a nebo “Vylepšování pověsti na internetu.

Jedná se o velice efektivní proces, který slouží pro ochranu reputace a nebo vylepšování pověsti na internetu. Je potřeba reagovat velice rychle, aby se v co největší míře zamezilo šíření negativních zpráv na internetu, a aby tyto zprávy byly co nejrychleji odstraněny.

Ochrana reputace se skládá především z těchto kroků:

  • monitoring a zjištění původců negativních informací
  • omezení a neutralizace negativních diskuzních příspěvků
  • oslovení škodících médií a komunikace s nimi
  • další možnosti opatření, například zajištění odsunu negativních informací z prémiové pozice ve vyhledávačích na méně frekventované pozice

 

PPC (Pay per click)

PPC (Pay Per Click) patří mezi tzv. výkonnostní reklamní systémy, které jsou placené. Jedná se o systém, kdy zadavatel reklamy platí pouze v případě kliknutí na hypertextový odkaz, který uživatele internetu přesměruje na stránky zadavatele reklamního systému. Při tomto druhu reklamního systému se neplatí za počet zobrazení reklamy jako je tomu u bannerové reklamy. Klient má tak jistotu, že jeho stránky jsou opravdu navštíveny.

SEO, ORM, PPC kampaně

 

Public Relations PICTURE

SEO, ORM, PPC kampaně