Reference Press News

 

Press News Media Jany Cuřínové mi v mojej profesii poskytujú oázu kľudu a bezpečia. S Janou spolupracujeme už niekoľko rokov a je pre mňa potešenie mať možnosť povedať médiám “obraťte se prosím na mojí tiskovou mluvčí”, která Vám poskytne veškeré kvalitní a potřebné informace“. Rada by som poďakovala, pretože efekt jej práce je obrovský a pre mňa je veľmi dôležité mať možnosť se naplno sústrediť na moju prácu. Zo srdca doporučujem kvalitný a vysoko nadštandardný a osobný prístup Jany a jej komunikaćní agentury Press News Media.

Jeřáby Adamec, jednatel

 

Rád bych vyzdvihl velice profesionální, flexibilní a osobní přístup Jani na všech projektech, které jsme spolu absolvovali v minulosti, na kterých spolupracujeme v současnosti a plánujeme také v budoucnu. Jsem velice spokojený s dosaženým výsledkem a  osobně se těším na další  projekty 🙂

Kamil Kožíšek, producent, FG Forrest

 

Na filmu 7 dní hříchů s námi spolupracovala společnost Press News Media. Projekt se díky přístupu Jany velmi dynamicky vyvíjel, zvláště v závěrečné části realizace, tedy v postprodukci a distribuci. Společnými silami jsme dosáhli nejen na kvalitního  zpracování traileru, ale i  závěrečné filmové verze. Jana svým přístupem dávala našemu dílu nejen odborné rady, postřehy a hluboké znalosti, ale vložila do něj své srdce, což byl bonus, za který jsme jí jako producenti vděční. V našem nového projektu “The Times of Paradise“ rozhodně tato schopná žena chybět nebude.

 Josef Urban, producent a autor projektu 7 dní hříchů a Dan Krzywoň, producent a dramaturg projektu 7 dní hříchů

 

Marketingová a Crosspromotion spolupráce s Janou Cuřínovou na filmu a knize 7 dní hříchů byla skvělá, profesionální, kreativní a lidsky velmi obohacující spolupráce. Společným úsilím jsme pomohli na svět hodnotnému a nadčasovému projektu. Velmi se těším na pokračování naší úspěšně započaté spolupráce.

Nataša Vaňková, vedoucí grafického a DTP studia, Nakladatelství Fragment, s.r.o.

 

S Janou se známe již více než 16 let a v minulosti jsem využívala  jejich PR dovedností v oblasti propagaci luxusních značek. V současnosti spolupracujeme na mém projektu FOOD 2U, dovoz čerstvých a kvalitních  potravin  do domácností. Jana mě opět nezklamala v pomoci a poradenství, které nám  poskytuje a má nemalý podíl na šíření povědomí o našich skvělých službách pro  klienty, kterým záleží na dobrém jídle a váží si svého času, který stráví lépe, než nakupováním!

Silvie Holubová, jednatelka, FOOD 2U

 

Moje spolupráce s Janou je dlouhodobá, kreativní, efektivní a dynamická a já za to všechno děkuji a těším se na jej pokračování.

Peter Neveďal, majiteľ, Filmpark  production, s.r.o.