Je mnoho technologií, které můžeme ve strojírenství používat pro zdokonalování výroby. S moderními stroji a zařízeními je i náročná výroba snadnější, lze je poměrně rychle naprogramovat tak, aby vyrobily i tvarově náročné výrobky z plechů… Anebo vystřihli, stočili, narovnali, svařili… Ty nejlepší u nás nabízí brněnská společnost CANMET, která je na trhu již více než 30 let. Ať už hledáte vysekávací stroj nebo třeba řezací laser, zde vám poradí s ohledem na vaši firmu, vaši výrobu tak, abyste byli plně spokojeni.

více v článku...

Důmyslně fungující vysekávací stroje

Pokud se podíváme na vysekávací stroje, zjistíme, že fungují na principu dělení materiálu vzájemným působením razníku, matrice a vysekávaného materiálu. Co se týče tvaru, přesnosti a kvality vysekávaných hran, velký vliv na ně mají mechanické vlastnosti materiálu, střižná vůle, technický stav nástrojů i vysekávacího lisu.

Příkladem může být děrovací lis Compact EVO od Boschert s rotací všech nástrojů pro kompletní zpracování plechu. Potěší vás standardní rotace nástrojů, nástrojový systém Trumpf, otevřený C – rám umožňující otáčení nadrozměrných formátů, sdružené nástroje RevoTool, osvědčený řídicí systém i rychlá instalace.

Řezací lasery od EAGLE

Společnost CANMET nabízí kvalitní řezací lasery od společnosti EAGLE z Polska, která přestože vznikla teprve v roce 2006, patří k TOP výrobcům laserů. I díky tomu získala a získává vysoké finanční granty na svůj další vývoj od EU. U CANMET můžete koupit hned tři její lasery tak, aby si vybral každý zájemce.

V nabídce technologií najdete i tabulové nůžky a další technologie. Jestli si nejste výběrem ideální technologie pro vaši výrobu jisti, s důvěrou se poraďte s odborníky z této zkušené společnosti. Jistě budete spokojeni. Více na canmet.eu.