Pracujete v předškolním vzdělávání? To pak jistě víte, co vše tato práce obnáší a že se rozhodně nejedná o pouhé hraní si s dětmi. Díky neustálému vývoji technologií si lze naštěstí práci trochu ulehčit. Jak? S využitím informačního systému pro mateřské školy v podobě propracované aplikace.

více v článku...

Spolehněte se na informační systém pro mateřské školy v podobě aplikace

Papírování, výroba podkladů pro úřady, ekonomické oddělení a pro rodiče, to vše může být jednodušší, pokud mateřská škola, jesle či dětská skupina využívá informační systém pro mateřské školy v podobě aplikace. Na jednom místě lze totiž s pomocí několika kliknutí vyřídit vše potřebné během chvilky.

Ze spolupráce vývojářů a povolaných odborníků vyšla správa mateřské školy online

Správa mateřské školy v podobě šikovného programu je dílem týmu vývojářů, kteří si k její tvorbě přizvali na pomoc ty nejpovolanější – zaměstnance mateřských škol a dalších institucí, které se zaměřují na předškolní vzdělávání. Výsledkem této spolupráce je propracovaná aplikace, která usnadní práci zaměstnancům a nabídne přátelské online prostředí také rodičům.

Pro učitele, ředitele i ekonomická oddělení mateřských škol

Informační systém pro mateřské školy zaměstnancům poskytuje přehled o počtech dětí v jednotlivých třídách, ředitelé díky němu mají okamžitý přehled o obratech i docházkách učitelů. Správa mateřské školy online pomáhá také účetním a ekonomickému oddělení, protože v ní mají reporty o rozpracování mezd, dovolené a další podklady nutné k vypracování platových výměrů.

Díky moderním nástrojům lze ušetřit práci zaměstnancům institucí, které se věnují předškolnímu vzdělávání. Tak budou mít více času na formování dětských myslí a rozvíjení jejich talentů a potenciálu a méně času stráví papírováním.