Moderní časopisy, televize a reklamy na nás každou chvíli chrlí fotky dokonalých žen s dokonalou postavou a pokožkou bez jakékoliv chybičky. Přidejte k tomu sociální sítě, které ukazují perfektní životy všech vašich více či méně blízkých lidí a pořádná dávka psychického tlaku je na světě. Jen těžko člověk dokáže sám sebe přesvědčit, že to, co vidí kolem sebe, je jen jedna část reality. Ta hezčí, s pozlátkem, kterou si ostatní lidé dovolí nám ukázat. Snadno pak člověk podlehne splínu, když svůj život nebo vzhled začne porovnávat s těmito  dokonalými lidmi. Je to velmi těžké a někdy se to nepodaří vůbec. Pokud však se svým vzhledem opravdu nejste spokojena a jste si jistá, že se nejedná o nějakou přechodnou záležitost spojenou s tlakem okolí, můžete se zkusit obrátit na estetickou medicínu. V takovém případě by vám mohla pomoci jako jeden z mnoha možných zákroků například laserová rejuvenace.

více v článku...

Laserová rejuvenace

Laserová rejuvenace odvádí vynikající práci při odstraňování nerovností pokožky, a to včetně strií, jizev i jizviček po akné, mimických vrásek a vrásek způsobených věkem. Při laserové rejuvenaci se pokožka omladí a obnoví se její pružnost. Díky ní se zbavíte ochablé kůže obličeje, krku, v oblasti rukou nebo dekoltu, skvěle se osvědčuje i při problémech s rozšířenými póry nebo citlivou pletí. Podle odborníků z kliniky Altos je možné laserovou rejuvenaci bez problémů kombinovat s dalšími zákroky a dosáhnout tak ještě lepších výsledků než kdybyste dané zákroky podstupovali jednotlivě.

Rychlý a jednoduchý zákrok

Laserová rejuvenace je rychlým a efektivním neinvazivním ošetřením, trvající přibližně třicet minut. Energie laseru je při zákroku pohlcována buňkami pokožky, a spustí procesy regenerace tkáně. V kůži se tak začne tvořit nový kolagen a elastin, které zajišťují pružnost a pevnost pokožky. Právě tyto dvě látky se podílí na vyhlazení vrásek a zlepšení celkového stavu pokožky. Po zákroku není vyžadována žádná zvláštní rekonvalescence.