Pro děti je ideálním časem pobytu venku každé roční období. Zejména u malých dětí je důležité, aby jim nebyla na nohy zima. Proto potřebují kvalitní dětské boty, nejlépe dětské holínky a dětské sněhule z e-shopu coolboty.cz. Imunitní systém dětí totiž ještě není dostatečně vyvinutý a mrznoucí nebo mokré nohy často mohou vést k nachlazení. Děti jsou ve vlhkém a chladném počasí hodně aktivní. Kaluže ani břečka je nezastaví. To znamená, že zimní dětská obuv musí kromě správné velikosti a střihu splňovat i další požadavky. Musí odolávat chladu, vlhku a špíně a zároveň nohu pevně držet.

více v článku...

Hrajte si a běhejte bezstarostně spolu s dětmi

Pokud na podzim společně s dětmi skáčete přes hromady mokrého listí, v zimě s nimi běháte po čerstvém sněhu nebo si v mrazu hrajete na pískovišti či dětském hřišti, potřebujete i vy teplou obuv – dámské holínky a pánské holínky, dámské sněhule či pánské zimní boty. Dámské boty a pánské boty, které jsou pevné a protiskluzové na obvykle kluzkém podkladu.

Z voděodolného materiálu nemusíte mít jenom boty (dámské boty, pánské boty, dětské boty). Z voděodolných materiálů jsou vyrobeny také cestovní kufry a cestovní tašky a rovněž deštníky. Určitě byste nechtěli vyrazit na letiště s cestovním kufrem, ve kterém by za případného deště zůstaly všechny věci mokré. Proto pořizujte pouze kvalitní výrobky na coolboty.cz.

Zimní bota musí sedět a být přizpůsobena kluzkému povrchu

Vraťme se ještě na chvíli k dámským botám, pánským botám a dětským botám. Až budete na coolboty.cz nakupovat, dejte pozor, abyste zimní boty – dámské sněhule, pánské zimní boty a dětské sněhule – nekupovali příliš těsné. Zimní boty totiž mohou správně fungovat pouze tehdy, pokud v nich zůstane dostatek vzduchu k vytvoření hřejivého vzduchového polštáře.