Sledování televize už dnes nepatří mezi ty nejatraktivnější způsoby trávení volného času. Není se ani čemu divit, jelikož lidé tráví stále více času spíše před počítačem, případně sledují dění ve světě skrze svůj chytrý telefon.

Nicméně i televize má pořád co říci, jenom ne ta klasická, ale spíše její internetová odnož.

více v článku...

Můžete ji chytit na čemkoliv

Pamatujete ještě na doby, kdy nešla v některých oblastech chytit Nova nebo Prima? Takovou ošklivost vám internetová televize nikdy neudělá. Pokud váš internetový provider bude fungovat tak jak má, neměli byste zaznamenat jediný problém.

Jedná se vlastně o online televizi, kterou však můžete chytat prakticky na čemkoliv, co má vhodný displej a připojení k netu. Klidně to může být i chytrý mobilní telefon, případně tablet.

Vzhledem k tomu, že jsou dnes společnosti, které vám tento druh zábavy dokáží za rozumné peníze zprostředkovat až domů na každém kroku, není potřeba si ověřit dostupnost televize. Vždy se najde někdo, kdo vám dá vhodnou nabídku. Mezi ty nejlépe hodnocené patří kupříkladu Nejtv.

Dívejte se na programy, kdy chcete vy

Televizní program patří v současnosti již do koše, a sice právě díky rozvoji digi televize. Tam si totiž můžete sami navolit, na co se chcete právě dívat. Všechny pořady jsou v paměti. Nemusíte se tudíž bát, že by vám ušel nějaký podstatný díl vašeho oblíbeného seriálu. Vždycky si ho můžete najít i po premiéře.

Jak již bylo řečeno výše, není nutné mít televizní přijímač, abyste sledovali cokoliv, nicméně velká obrazovka je stále tím nejlepším zprostředkovatelem standardní pasivní zábavy. Je však potřeba mít novější stroj, jinak si budete muset pořídit set-top-box.

Televize s wifi je však v současnosti naprostý standard a již pár let je víceméně prakticky nemožné koupit model, jenž by možnost napojení na internet nenabízel. I ty nejlevnější verze přijímačů touto možností disponují.