Vždycky se najde něco, čím si vylepšíte bydlení, může to být třeba obraz, soška nebo květina. Jsou ale i takové doplňky, které jsou nejen krásné, ale i praktické a ulehčí vám život. Jaké to jsou? Dáme vám pár tipů, jak na to, aby byl váš interiér ještě příjemnější a lépe se vám v něm žilo. 

Hotové závěsy do oken

Objevte praktické a krásné hotové závěsy. Ty totiž nejlépe ze všech zastínění oken zútulní byt při zachování dokonalé praktičnosti. Ochrání váš domov proti prachu i světelnému smogu a zajistí vám v bytě soukromí. U nás najdete závěsy sytých i tlumených barev, pastelové i výrazné odstíny, vždy v několika rozměrech. Prohlédněte si je, třeba vás uhrane jemnost lesklých závěsů MONZA, luxus hebkého sametu závěsů BOREAS nebo přírodní vazba závěsů HYPNOS. Je to na vás, klidně je i kombinujte, do každé místnosti jiný.

Podsedák na každou židli

Znáte to, na židli se vždy sedí lépe, pokud máte pod sebou něco měkkého. A kdybyste náhodou v kuchyni měli chladno, takový podsedák je zároveň i tepelná izolace. Naše podsedáky mají povrch z praktické bavlny, měkkost a hřejivost zajistí umělé vlákno uvnitř. Mají uvazovací úchytky a když potřebujete, můžete je z kuchyňské židle přemístit dočasně i na zahradní či balkonový nábytek, aby se vám lépe sedělo. Máme je v deseti různých barevných odstínech, takže si vyberete ten pravý.

Přehoz na postel, pohodlí a krásný vzhled

K dokonalému vzhledu a ochraně vašeho lože patří přehoz na postel. Jednak brání vaše povlečení před nepořádkem a nežádoucími zásahy zvenčí, zvlášť pokud máte doma čtyřnohého mazlíka, který se na posteli rád prospí, ale také zaručí, že se už nemusíte trápit s každodenním stlaním. Stačí jen urovnat přehoz a je to. A když je zima, přehoz rád převezme funkci deky a zahřeje vás třeba u televize. U nás najdete přehozy z bavlny či mikrovlákna, na dvojpostel i pro ty co jsou singl. Slaďte je s povlečením nebo zvolte jiný z oblíbených vzorů. Máme jich osmdesát, takže je z čeho vybírat.

Chraňte svou matraci

Proč mít chránič matrace? Jako ochranu matrace před poškozením a opotřebením, aby tak výrazně prodloužil její životnost. Matrace stojí hodně peněz, a tak si zaslouží, aby dlouho vydržela. Chránič je pratelný, proto zabezpečí tělu hygienické prostředí. Nepropouští tekutiny, to se hodí třeba těm, kteří se více potí. A co si budeme povídat, různé nehody se stávají, třeba pokud rádi snídáte v posteli. Šálek s kávou se snadno převrhne a nemáte-li chránič, máte zaděláno na problém.