Lodní kontejnery jsou poměrně univerzální. Využívány jsou nejen pro přepravu, ale také pro skladování, či stavbu modulových domů, prodejních stánků a podobně. Ať už sháníte cokoliv, v široké nabídce kontejnerů k prodeji a pronájmu jistě najdete to pravé.

více v článku...

Lodní kontejner

Lodní kontejner je nabízen v různých variantách. Vybírat tak můžete ze standardních typů skladových a přepravních kontejnerů, či třeba kontejnery chladící a mrazící pro přepravu specifického zboží. Ovšem problémem není ani dodání modifikovaných kontejnerů, dále pak sanitárních, kancelářských kontejnerů a mnohem více. Pokud při výběru váháte a nejste si jistí, která varianta je pro vás ta pravá, neváhejte se obrátit na prodejce. Společně tak najdete to nejlepší řešení, které vyhoví vašim požadavkům.

Lodní kontejnery na prodej

Lodní kontejnery na prodej jsou dostupné v různých délkách – 6, 12, či 13,5 metru. Najít můžete také speciální nabídky, kontejnery s bočním otevíráním, bez střechy se speciální krycí plachtou, vysoké, nízké kontejnery a také modely bez bočních stěn pro přepravu nadrozměrného zboží. Bez problému tak najdete to pravé pro své potřeby. Vybrané kontejnery budou dodány na jakékoliv místo po celém světě.

Lodní kontejnery cena

Pokud vybíráte lodní kontejnery, cena může být klíčovým parametrem. Díky nabídce zánovních a použitých kontejnerů najdete řešení vyhovující vašim finančním možnostem. Některé kontejnery absolvovaly pouze jednu cestu, jsou tak v podstatě nové. Objevit se mohou pouze drobné estetické vady, které však nejsou výrazné. Nejlevnějším řešením jsou pak použité kontejnery, na kterých jsou patrné známky užívání, ovšem jsou spolehlivé a kvalitní.

Nabídka lodních kontejnerů je opravdu široká, hravě tak najdete to nejlepší řešení.