Přibližně na začátku tohoto tisíciletí začaly na náš trh pronikat tehdejší verze počítačem řízených zařízení. Tyto soustruhy, frézky a další centra velmi brzy získala jasné prvenství v sériové výrobě, přičemž se není čemu divit. Konvenční stroje tak dnes již slouží spíše k dokončovacím úkonům a plnění méně složitých zakázek. Už jste vybavili i svůj podnik?

více v článku...

Jedno zařízení nestačí

Každý zkušený majitel technologické firmy si moc dobře uvědomuje, jak náročné podmínky panují v posledních letech v oblasti přijímaných zakázek. Strojírenská výroba vyžaduje stále větší přesnosti, lepší povrchy a samozřejmě i rychlejší plnění všech přidružených úkolů. Pokud tedy nedisponujete rovnou několika CNC centry, nemáte šanci v tomto vysoce konkurenčním prostředí uspět. Nebo ano?

Šikovní podnikatelé již dávno vědí, že je nutné vsadit na adekvátní kombinaci vlastnictví těch nejdůležitějších strojů a externí spolupráce. Zkrátka a dobře se zaměříte na vaše silné stránky, které pro vás představují většinu výdělků, zatímco zbytek svěříte do rukou odborníků z jiné společnosti. Tento postup se často uplatňuje především v oblastech broušení na kulato, pálení, řezání a obrábění.

Vzájemně prospěšná spolupráce

Díky volbě vhodných pomocníků se vyhnete nutnosti milionových investic, ušetříte spoustu času a zjednodušíte si každou zakázku. Mnoho podnikatelů vyhledává služby především společnosti KT MetSteel, která se zaměřuje na komplexní strojírenskou výrobu, přičemž pro ni není problémem vám dodávat i hutní materiál ve všech jeho podobách. Chcete-li vyřešit své nedostatky elegantním způsobem, podívejte se na internetové stránky této společnosti a domluvte si nezávaznou schůzku. Následně se sami rozhodnete, jestli je to ta správná cesta pro vás.