Kvalitní zvuk a dokonalý obraz. Přesně to se ukrývá pod pojmem audiovizuální technika, která je nerozlučně spojena s 21. stoletím. Její možnosti využití jsou totiž opravdu bohaté. Přemýšlíte i vy nad pořízením AV techniky? Víme, čemu byste se měli vyvarovat a také proč je nutný její pravidelný servis.

více v článku...

Kde AV techniku využijete?

Jak už jsme nastínili výše, audiovizuální technika nabízí celou škálu možností využití. Své místo má na akcích, konferencích a svatbách, stejně tak jako na seminářích, veletrzích a výstavách. Využít ji můžete také ve školách, firmách a kancelářích a v neposlední řadě v domácnostech v podobě oblíbeného domácího kina.

Proč nechat instalaci na profesionálech?

Chcete mít jistotu, že vše bude nainstalováno tak, jak má a nově pořízená audiovizuální technika bude šlapat jako švýcarské hodinky? V případě instalace AV techniky se jedná o podstatně náročnější záležitost, než je instalace běžné elektroniky, je proto na místě, nechat ji na profesionálech.

Zaměřeno na prostor

Audiovizuální technika je spojená s prostorem. Je tedy potřeba počítat nejen s místností, do které se bude AV technika instalovat, ale také s vedením kabeláže a vhodným přístupem. 

Proč na pravidelném servisu záleží?

Myslíte si, že stačí servis AV techniky řešit až ve chvíli, kdy se něco pokazí? Podle odborníků je nutné zajistit její pravidelný servis i v případě, že vše funguje tak, jak má. Jak často by měl servis probíhat? Minimálně dvakrát ročně. Díky odbornému servisu zvýšíte životnost AV techniky a budete mít jistotu 100% bezpečnosti při provozu.

Koupit, nebo pronajmout? Ušetřete díky C-montu

Pořízení velkoplošné projekce nebo multimediální audiovizuální techniky je poměrně drahou záležitostí. Pokud víte, že se vám koupě této techniky nevyplatí, vsaďte na pronájem. Společnost C-mont, která na poli s AV technikou není žádným nováčkem, nabízí pronájem AV techniky, ozvučení akcí, osvětlení akcí, videoprojekci i pořízení audio a video záznamu z akce.

Také uvažujete o koupi nebo pronájmu kvalitní AV techniky? Obraťte se na profesionály ze společnosti C-mont.