Naše firma je zaměřena na zahradnictví, respektive na pěstování sazenic květin, které později zdobí nejednu zahradu či truhlík na okenní římse domu. Každý si ovšem tuto práci představuje jako jednoduchou a nenáročnou manuální práci, při které je třeba mít pouze estetické cítění a ihned si můžete otevřít své vlastní zahradnictví a svůj sortiment si pěstovat v přilehlých sklenících. Opak je ovšem pravdou. Za krásnými květinami, které si sousedé mezi sebou závidí, stojí těžká práce a odříkání, která si žádá i kvalitní těžké stroje, které práci alespoň částečně ušetří. Jedním z těchto strojů je i smykem řízený nakladač UNC, který pomáhá zejména v našem oboru při svozu zeminy pro výsadbu a také svozu uhynulých květin na kompost. Tudíž se v naší firmě rozhodně neztratí kvalitní náhradní díly na smykem řízené nakladače UNC 060, UNC 750 a UNC 061, které u nás naleznou uplatnění téměř každý den. Přece jen jsou naše nakladače vystaveny dennodenní zátěží, která opotřebovává jejich náhradní díly takřka k nepoznání.

Náhradní díly na nakladače UNC je dobré mít vždy po ruce

Nejen samotná práce s nakladačem, ale i manipulace s ním se často podepisuje na našich strojích, které již bohužel také něco pamatují. Pokud si za UNC nakladač sedne nezodpovědný pracovník, který nebude se strojem zacházet tak, jak by měl, je víceméně jisté, že dříve nebo později odejde jedna z důležitých součástí stroje a nastane problém. Proto vím, že je nadmíru nutné mít vždy náhradní díly na nakladače UNC po ruce, výpadek provozu se totiž v tomto oboru rozhodně nevyplácí. Představte si, v jakém stavu by se ocitla naše výroba, kdybychom nemohli sázet sazenice hodné k výsadbě. Katastrofa by na sebe nedala dlouhou čekat.

Lopata pro nakladače UNC

V naší profesi si vystačíme s lopatou, která je bezzubá. Lopata pro nakladače UNC je velmi kvalitně zpracovaná a nemohu si ji vynachválit. Její dlouhá životnost je obdivuhodná, což se dá říci i o spolehlivosti, kterou zajišťuje při přepravě zeminy a dalšího materiálu potřebného při každodenním provozu.