S blížícím se koncem léta v mnohých z nás vstoupá touha po tom zažít ještě něco napínavého a vzrušujícího. Jedinečnou podívanou a zároveň neodolatelné pohledy z ptačí perspektivy nabízí vyhlídkové lety.

více v článku...

Kam za vyhlídkovým letem?

Možná jste již dlouhou dobu snili o tom proletět se balónem nebo se zúčastnit vyhlídkového letu americkým letounem. Díky Firmě na zážitky již nemusíte pouze snít, nýbrž můžete oba tyto zážitky a mnohé další prožít na vlastní kůži. Vouchery na ty nejbáječnější vyhlídkové lety najdete zde www.firmanazazitky.cz/vyhlidkove-vylety/. Neodolatelně působí také výlet vrtulníkem okolo Hradce či let větroněm. V malém vrtulníku Cabri G2 se proletíte nad jedním z nejhezčích měst České republiky. Tento malý vrtulník, jehož výrobcem je francouzský Helicopter Guimbal je jediný malý vrtulník certifikovaný Evropskou organizací pro bezpečnost v civilním letectví. Z vrtulníku se Vám naskytne krásný výhled skrz velká prosklená okna po celém horizontu i pod sebe. Z vyhlídkových letů si vybere i ten nejnáročnější zájemce.

Firma na zážitky poskytne celou škálu tipů na originální dárky

Koncem měsíce srpna můžete posunout hranice Vaší odvahy zase o kousek dále a nechat se zlákat například k hoverboardu, jízdě ve sportovních autech na okruhu, indoor surfingu nebo třeba tandemovému seskoku. Ze zmíněných adrenalinových zážitků si odnesete nezapomenutelné zážitky, na něž budete vzpomínat ještě dlouho po absolvování. A kdo ví, třeba si mezi nimi najdete nové koníčky. Na internetovém portále Firmy na zážitky najdete také celou řadu tipů na dárky pro Vaše nejbližší. Originální dárky mohou udělat radost Vaším rodičům, partnerům, sourozencům nebo kamarádům k narozeninám, při příležitosti svatby nebo jen tak.