Pokud spěcháte na krátkodobý úvěr, není proč chodit do banky – sjednejte si jej v nebankovní sféře!

Nedostává se vám financí a musíte něco opravdu rychle zaplatit? Bez ohledu na to, zda jde například o složenky nebo lyžařský kurz dětí, nutnou malou rekonstrukci v koupelně, výměnu ledničky, která už bohužel dosloužila – je tu řešení, které potěší všechny, nejen kvůli své efektivitě a rychlosti vyřízení všech potřebných formalit. Proč se potom ještě nějak stresovat, pokud se nabízí půjčka, která zaručí peníze už během příští čtvrthodiny následující po schválení žádosti, že?

více v článku...

Stačí jen potvrzení o trvalém příjmu

Není nutné, abyste se zabývali jako žadatelé složitou administrativou, museli vyplňovat dotazník, který připomíná typické středoškolské slohové cvičení. Půjde v zásadě o velmi jednoduchou akci, potěšení budou hlavně ti, kdo neradi chodí vyřizovat něco osobně – tady se totiž obejdou i bez schůzek na pobočkách a dalších věcí, které znamenají v éře internetu spíše jen značnou ztrátu času. Proč na něco dlouho čekat, když žijeme v jednadvacátém století a všechny komunikační kanály jsou perfektně propojené? Co tedy musíte splnit, aby se žádost mohla úspěšně vyřídit a peníze přišly už brzy na váš bankovní účet?

  • Plnoletý žadatel je samozřejmost. Osmnáct let a více, mladším se ze zákona půjčit ani nedá.
  • Vlastní příjem je nutno doložit – jinak nebude žádost posuzována. Stačí krátký výpis z účtu.
  • Trvalé bydliště na české adrese. To znamená, že půjčku mohou sjednat i v ČR pracující cizinci. 

Dlouhé jednání v kanceláři? Ale vůbec ne…

Rozhodně nepůjde o nic, v čem by figurovala dlouhá fronta, čekací lhůta v řádu několika dnů nebo podobné nepříjemnosti. Půjčka bez banky sice klienta prověřuje, ale zdaleka ne tolik, jako právě banka, která bonitu někdy řeší až příliš pečlivě – a ztrácí tím drahocenný čas, který by mohli klienti využít určitě i nějak jinak. Pokud je navíc třeba neplánované výdaje vyřešit ještě týž den, jde o velmi zajímavou cestu. 

Neplatíte nic předem, není k tomu důvod

Poplatky? Za vedení úvěrového účtu nebo dokonce samotné sjednání? Ne, a ještě jednou ne, s těmito věcmi se dnes už opravdu nesetkáte! Nakonec, byl by k nim snad nějaký důvod? Důraz se v moderní době klade hlavně na přehlednost, takže o všech důležitých bodech půjčky budete samozřejmě informováni předem. O kolik přeplatíte jistinu, když si půjčku sjednáte zrovna u té či oné společnosti? Jistě, do detailů víte informace, které vědět potřebujete – a rozhodnutí je pak jen na vás!

Jednoduchá smlouva zde rozhodně hraje prim 

Jen několik osobních údajů, jen minimum informací. Smlouva je krátká a jednoznačná, nanejvýš výstižná. Okamžitá půjčka totiž nevyžaduje dlouhé formuláře, které všechny potenciální zájemce jen zbytečně odradí. Spíše se snaží o to, aby každý žadatel věděl, na čem opravdu je. A naprosto jasno může být už během čtvrt hodiny – schválení je často jen formalitou, protože nároky na žadatele jsou opravdu nízké. Vlastně jen ty, které vyžaduje aktuálně platná legislativa. V žádosti uvedete jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště a dále už vlastně jen email, telefon a potvrzení o trvalém příjmu. Jste živnostník, zaměstnanec nebo pobíráte penzi? V každém případě máte takřka jistotu schválení!

Půjčka? Ano, ale jen pokud ji zvládnete

Na závěr pak dovolte jednu malou radu. Rozhodně je třeba, abyste si každý úvěr pečlivě promysleli, protože neuvážená půjčka by mohla znamenat do budoucna řadu problémů. Bylo by jistě lepší zvážit všechna pro a proti a teprve poté se rozhodnout. Nejste nijak pod tlakem, máte dostatek času, proto si nabídku prohlédněte a poraďte se třeba i s dalšími členy domácnosti, chybu tím rozhodně neuděláte!