Nemusíte spěchat, abyste stihli otevírací dobu kamenné pobočky. Naopak, vše podstatné vyřešíte online a uspoříte čas, který byste jinak ztratili osobním jednáním. Úvěr, který je určený živnostníkům na startovní čáře, je velmi rychlá a věcná záležitost. Výhodou je hlavně to, že na peníze nebudete dlouho čekat. Řešení totiž může přijít obratem, do deseti minut od schválení žádosti budete mít vyžádanou finanční částku na svém bankovním účtu. Tak proč se nevydat touto snadnou cestou, že?

více v článku...

Pro kancelář i dílnu, investice bez otázek

Nebudete muset nic složitě vysvětlovat, zpětně dokladovat skrze účtenky a smlouvy s řemeslníky. Rozhodnete se pro rekonstrukci nebo obměnu stávající elektroniky – a pak vše půjde opravdu velmi rychle. Bez otázek na podnikatelský záměr, neboť půjčka pro začínající podnikatele bude zcela bezúčelová. A jaké jsou její konkrétní parametry? Jinak řečeno, jak vysokou částku si lze půjčit a jak dlouho ji lze následně splácet?

  • 5 tisíc korun je minimem. Poslouží třeba na drobnou elektroniku, mobil nebo tablet, že?
  • 20 tisíc korun je nejvyšší částka, o které lze jednat. Částečná rekonstrukce nebo počítač?
  • Splatnost lze nastavit podle konkrétní potřeby, a to na období 7 až 30 kalendářních dnů.

Bez dlouhého čekání a zbytečných poplatků

Bude to rychlé a transparentní, půjčka pro OSVČ si zakládá na velmi krátké smlouvě, která je zcela jednoznačná a nanejvýš stručná. Minimum podmínek, mezi které patří aktivní IČ, ale také bankovní účet, email a telefonní číslo. V neposlední řadě pak i bezdlužnost, neboť podnikatelům procházejícím právě insolvencí či exekucí nebude možné tento krátkodobý úvěr poskytnout. Hned poté, co doplatí tyto dlouhodobé dluhy, se pak ale už tito OSVČ mohou stát úspěšnými žadateli, mají totiž dveře otevřené!