Plánujete cestu do zahraničí a řešíte, kde směnit peníze? Brát si sebou na dovolenou nebo na pracovní cestu české koruny je často příliš riskantní, protože hrozí, že se vám peníze směnit nepodaří a vy nakonec budete stejně muset vybírat z bankomatů a ještě budete riskovat ztrátu českých bankovek. Je výhodné tedy směnit peníze hned v Čechách. Profesionální přístup a bohatou nabídku měn nabízí Směnárna Praha 1 AuraAktiv.

více v článku...

Vyberte si z několika desítek zahraničních měn

Kurzovní lístek pražské směnárny AuraAktiv neobsahuje pouze eura, americké dolary či britské libry, ačkoliv právě tyto bankovky patří k těm nejvyhledávanějším. Bez problémů zde směníte všechny další evropské měny i další měny z různých exotických zemí, které se chystáte navštívit. Stejně tak můžete do směnárny zavítat tehdy, když vám z cesty do zahraniční nějaké peníze zbyly. Pokud už neplánujete další návštěvu a jedná se o obnos, který se vyplatí směnit na české koruny, určitě si peníze zbytečně nenechávejte doma.

Směnárna Praha 1 AuraAktiv má v kurzovním lístku třeba norské a dánské koruny, čínské juany, bulharské levy, izraelské šekely, novozélandské dolary, korejské wony nebo thajské bathy. Čtete správně, že zde pohodlně směníte i měny zemí, kam se běžně z České republiky necestuje. Nespoléhejte se tedy na kurz své banky a na výběr z bankomatu, protože peníze můžete potřebovat ihned po překonání hranic a když je sebou budete mít z Čech, ušetříte si velké starosti.

Kde má Směnárna Praha 1 AuraAktiv své sídlo

Směnárnu naleznete v Praze hned na dvou pobočkách v blízkosti centra. Snadno sem tedy zajedete i hromadnou dopravou, pokud třeba bydlíte či pracujete na okraji Prahy. První pobočka se nachází v Široké ulici a druhá pak v ulici Politických vězňů.

Obě pobočky disponují proškoleným a ochotným personálem a nabízejí kvalitní služby svým zákazníkům. Bližší informace o směnárně AuraAktiv pak naleznete na jejích webových stránkách smenarna-praha-1.cz, kde na vás čeká i aktuální kurzovní lístek.