Máte rádi aktivnější styl života a zážitkové balíčky jsou něčím, čemu zkrátka nedokážete odolat? Pak vás možná nadchne zážitkový pobyt v Praze, který nabízí spoustu aktivních vzpomínek plné nových zkušeností i adrenalinu. Můžete si pořídit zážitkový víkend pro sebe nebo věnovat některý z výletů jako dáreček pro své přátele a příbuzné. Je výběr aktivit v Praze skutečně tak velký, jak se tváří?

více v článku...

Vyzkoušejte adrenalinové zážitky

Můžete si prohlédnout Prahu z výšky díky vyhlídkovým letům nebo se projet na speciální dráze ve skutečně luxusním voze nečekanou rychlostí. To jsou ty nejčastější zážitky, ale v Praze můžete zažít mnohem šílenější věci. Láká vás například vojenská technika? Zkuste se projet ve vojenském speciálu. Můžete si vyzkoušet stav beztíže ve větrném tunelu nebo si vyzkoušet simulátor ponorky. V Praze existují dokonce i centra na simulaci surfingu či potápění.

Nečekaně silné zážitky na simulátorech

Pořádný adrenalin zažijete ve vojenské stíhačce F16, která vás rozhodně šetřit nebude. Podobně šílená je i jízda ve formuli na speciálním simulátoru. Velmi oblíbený je flyboarding nebo hoverboard. Oba tyto zážitkové sporty se těší vzrůstající oblibě. Nezapomenutelným zážitkem se může stát i některá z únikových her, které prověří vaši psychickou i fyzickou odolnost.

Po tolika zážitcích vám jistě přijde vhod luxusní hotel v Praze, kde si budete moci nejenom pořádně odpočinout a vstřebat nové vjemy, ale také si zarelaxovat při masáži a dát si večeři v místní japonské restauraci. A kdyby těch zážitků pro vás bylo stále málo, prohlédněte si i tyto tipy na výlety.

Dopřejte si odpočinek po akci v luxusním hotelu

I pobyt v hotelu může být zážitek, pokud si vyberete správně. Ubytování v centru města se může stát problémem, pokud se nechcete zaměřovat na předražené objekty, ale naštěstí existuje možnost slušného ubytování s odpovídajícím komfortem za příznivou cenu. Můžete si zvolit dokonce i luxusnější apartmán, který je vhodný pro ubytování celé rodiny. Při pracovních cestách vás jistě zaujmou i prostory pro konference v hotelu, které nabízí plné technicky vyspělé zázemí. Je totiž velmi důležité umět vybrat správné místo pro zorganizování firemní akce, aby se účastníci cítili dobře.