Tradice pořádání letních škol v přírodě už je dávno narušena. V současné době je totiž zcela běžné, že se školy vydávají na pobyty v horách klidně na podzim. Jednou z nejlepších oblastí je krkonošské Benecko, které nabízí celou řadu zábavních aktivit za každého počasí. Středobodem celé oblasti je ProFamily Hotel TOP Benecko, který se specializuje na ubytování pro školu v přírodě. Tomu je pochopitelně přizpůsobeno i veškeré vnitřní vybavení.

více v článku...

Co si zabalit s sebou?

Hlavní výhodou, kterou hotel u sjezdovky nabízí svým hostům, je doporučený seznam věcí, které by si děti měly na školu v přírodě zabalit. Ubytování pro školy a školky v přírodě je dětem maximálně přizpůsobeno, takže se zde budou cítit jako doma. Do svých zavazadel by si neměly zapomenout zabalit přezůvky, turistickou obuv, pohodlné sportovní oblečení, spodní prádlo, teplou mikinu a nepromokavou bundu. Samozřejmostí by měl být batůžek, láhev na pití a drobné kapesné.

Co podniknout za slunečného počasí?

Dalším důležitým bodem školy v přírodě je atraktivní program, který by měl zaručit, že se děti během pobytu v přírodě nebudou nudit. Hotel u sjezdovky však díky své výhodné poloze nabízí hned několik možností vyžití. Můžete vyrazit na krásné cyklistické nebo turistické trasy, s nimiž budete objevovat krásy našeho největšího národního parku. Ubytování pro školy v přírodě tak zcela vyniká nad ostatními hotely na Benecku.

Co podniknout za deště?

Větru a dešti bohužel poručit nedokážeme, tudíž nepřízeň počasí může zcela narušit program školy v přírodě. Ubytování pro školy však disponuje velkou společenskou místností, kde se s dětmi můžete pustit do hraní společenských her. Od věci rozhodně nebude ani uspořádání karnevalu nebo závěrečné diskotéky. Díky velké společenské místnosti je hotel TOP vhodný také pro letní tábor, adaptační kurzy a adaptační pobyty.

Děti by si na školu v přírodě měly zabalit hlavně dostatek sportovního oblečení. Nezapomeňte se podívat také na předpověď počasí, jemuž školu v přírodě určitě přizpůsobte.