Vytvořte si doma vlastní malé lázně. S pořízením vířivky můžete poznat, co to je opravdová relaxace. Už nemusíte chodit do wellness centra či do lázní. Stačí si pořídit vířivku nebo i saunu a naučit se relaxovat v pohodlí domova. Vaše investice se jistě rychlé vrátí zpět, a to nejen v podobě peněz, ale také v uspořeném času. Navíc vířivou vanu budou moci používat všichni rodinní příslušníci a zaručujeme, že vaše děti si ji rozhodně zamilují.

více v článku...

Mějte vysoké standardy

Levné vířivky pochybné kvality většinou nevydrží fungovat dlouho. Navíc i jejich provoz se prodražuje, protože zde chybí kvalitní izolační materiály, které by spolehlivě zabránily úniku tepla a vy tak vodu musíte neustále přihřívat. Když už se tedy rozhodnete pro koupi vířivé vany, tak počítejte s investicí několika desítek tisíc. Mnohem dražší jsou samozřejmě pevné vířivky, které trvale umístíte doma v koupelně nebo venku na terase. Oblíbené jsou i ty nafukovací, ačkoliv zdaleka nejsou tak odolné ani designové.

V precizně zpracované vířivé vaně si dopřejete masáž celého těla. Máte možnost volby mezi několika pohodlnými polohami a zvolit můžete i sekvenční terapii, například v podobě masáže zad či chodidel. Hydromasážní trysky mají několik funkcí, kterým rychle přijdete na chuť. Důležitá je i prostornost nebo dobré podmínky pro děti. Samozřejmostí pak bývá LED podsvícený displej, kde si vše prakticky navolíte.

Výběr vířivky v obchodě hanscraft.com

Pevné i nafukovací vířivé vany v prvotřídní kvalitě pořídíte v internetovém obchodě hanscraft.com. Je nám jasné, že výběr přes internet je v tomto případě složitý, protože si vše chcete na vlastní oči prohlédnout a osahat. Pro náročné zákazníky jsou zde tak připraveny hned dva showroomy. Jeden se nachází v Praze a druhý v Liberci. Samozřejmě vám zde poradí i odborní pracovníci z obchodu, takže i pokud si nejste jisti správným výběrem, určitě sem zavítejte.