Mít klid v duši, přesně o tom jsou smlouvy, jimiž si sjednáte dlouhodobé pojištění. Může jít o majetek, občanskou odpovědnost, ale třeba také pojistku pro domácnost. Jistě není tajemstvím, že aktuální možnosti jsou v tomto ohledu skutečně zajímavé. 21. století zkrátka myslí na pojištění víc než jakákoliv předchozí doba. A byla by škoda něčeho podobného nevyužít, protože nikdy nevíme, co se přesně může přihodit a jak nás případné nepříjemnosti mohou ovlivnit.

více v článku...

Domácnost bude jištěná, žádné problémy nehrozí

Jedním zajímavým příkladem z nabídek napříč trhem může být třeba pojištění Bezpečný domov PLUS. To si sjednáte snadno přes internet, již doslova za pouhých pár minut. Nemusíte mít po ruce žádná potvrzení ani obsáhlou dokumentaci, vlastně stačí jen jediné – kolik metrů čtverečních má váš byt či dům, který chcete zahrnout do pojistky?

Jistě, rodinný dům nebo menší byt v OV, to už nehraje roli, pojistit se dá například i nemovitost, která je prvoplánově určená k rekreaci. Může jít ale také o bazén nebo vybavení prostor, kde podnikáte. Existuje řada různých cest, jen je využít! Od toho tu však je majetkové pojištění online, aby usnadnilo každodenní život.


Máte zájem o sjednání pojištění Vaší nemovitosti za nejlepší cenu? Navštivte srovnávač a vyberte si to nejvýhodnější pojištění domácnosti.


Požaduje se jen minimum osobních dat

Celá smlouva je krátká a přehledná, a to samozřejmě i z toho důvodu, že se po klientovi žádá jen nezbytné penzum informací, nutných k plné identifikaci a stanovení ceny za roční pojistné. Výhodou je pak určitě uzavřít pojištění komplexně, nabízí se ještě například pojištění odpovědnosti. To se může sjednat nejen pro jednotlivce, platí totiž pro celou rodinu za jednu cenu a zahrnuje i možnost připojištění pro chovatele psů nebo koní.

Totiž, abyste rozuměli, samotná pojistka pro zvířata je trochu složitější. Pojistná suma od tří do deseti milionů, sleva v případě sjednání dalších smluv u téhož pojistitele, to určitě stojí za zvážení.