Léto, určitě s námi budete souhlasit, se nese v duchu lehkosti a svěžesti. A přesně taková má být i letní svatba. Nebojte se proto se svatební výzdobou experimentovat. Ať vaše svatba hýří nápady a letními barvami. Věříme, že konečný výsledek bude stát za to a vaše svatba bude přesně taková, jakou jste si vysnili! Lámete si hlavu třeba nad tím, jaké svatební jmenovky vymyslet k usazení hostů? Už nemusíte! Je tu přece vyzdobeno.cz!

více v článku...

Dekorace pro váš jedinečný svatební den

Díky e-shopu vyzdobeno.cz vás nemusí trápit ani to, jak a kde obstarat svatební fotokoutek, svatební výslužky, svatební výzdobu na auto, svatební ubrousky, polštářky na prstýnky, svatební podvazky, svatební truhly, svatební knihu hostů, svatební vystřelovací konfety, svatební girlandy a pom, diamantové konfetky, svatební vývazky a další svatební výzdobu. Je pouze na vás, zda svatební výzdobu svěříte do rukou odborníků, kterým předestřete svou představu, nebo si otevřete příslušnou webovou stránku, svatební výzdobu nakoupíte a svěříte ji svým šikovným rukám a své fantazii.

Toužíte po romantické svatbě? Uspořádejte obřad v kostele!

Svatební obřad v chrámu Páně – to je to, po čem mnohé z dívek a žen touží. Vyslovit své ano na posvátném místě. Přejí si nádherný obřad doprovázený požehnáním od kněze, obřad s andělskou hudbou odrážející se od vysokých stropů. Nejednomu ze svatebčanů bude ztékat po líci malá nenápadná slza. Mnohým nebude stačit ani celý balíček kapesníků. K tomu celému ještě jedinečné prostory chrámu, které dodají celému obřadu nezaměnitelnou atmosféru. Jakmile však toto důstojné prostředí opustíte, mělo by se rozproudit veselí. Co třeba svatební bublifuky a balonková výzdoba? Že se vám svatební bublifuky a balónky pojí spíše s velkou party nebo narozeninovou oslavou než se svatbou? Opak je pravdou! Právě tato tento druh svatební výzdoby k svatební pohodě a svatebnímu veselí jednoznačně patří.