Rádi nakupujete zboží v akci? Mezi Čechy jsou papírové letáky obecně velmi oblíbené. Jedná se o spolehlivý zdroj informací o nabídkách, často navíc obohacený dalšími slevovými kupony. Co ovšem dělat, pokud vám nějaký leták do schránky nechodí?

Díky nákupním tipům z letáků často seženeme věci ve slevě, pořizujeme potraviny do zásoby nebo si koupíme něco, co si za běžných podmínek odpustíme. Spousta obchodů však letáky do schránek nezasílá. V takovém případě je jedinou možností hledat newslettery a katalogy online.

více v článku...

Online letáky: Šetřete čas, přírodu i peníze

Do poštovních schránek chodí obvykle převážně aktuální letáky hypermarketů a supermarketů. Kde ale najít nabídky dalších obchodů zaměřených na elektroniku, kosmetiku, drogerii nebo oblečení? Kde si prohlédnout nejnovější katalogy s dovolenou nebo se inspirovat před nákupem sportovního vybavení?

Odpověď je snadná. Téměř všechny online obchody mají v dnešní době na svých stránkách akční letáky či katalogy, které si pohodlně prohlédnete v elektronické podobě. Ušetříte tím čas i přírodu a díky široké nabídce veškerého zboží především peníze.

Tipli.cz – letáková nabídka více než 115 obchodů na jednom místě

Pokud vás zajímá, kde nakoupíte skutečně nejlevněji, vyzkoušejte cashbackový portál Tipli.cz. Ten představuje akční katalogy a newslettery více než 115 obchodů přehledně na jednom místě. Vychází z informací na stránkách jednotlivých obchodů. Nemusíte tak složitě vyhledávat nízké ceny v jednotlivých prodejnách. Mezi nejoblíbenější letáky na Tipli patří například leták Billa, Penny, Lidl nebo letáky Tesco obchodu.

Nabídka je přehledně rozdělená do kategorií. Každý týden navíc vychází článek Letáková hlídka, ve kterém najdete ty nejvýhodnější akce týdne.

Jako registrovaný zákazník Tipli získáte možnost cashbacku – slevy za nákup v e-shopech.

Jak to funguje? Proklikněte se do vybraného obchodu přes Tipli a nakupujte, jak jste zvyklí. Po provedení finanční transakce získá cashback portál od obchodníka peníze za přivedeného zákazníka. O tuto odměnu se s vámi rozdělí. Vy tak dostanete část peněz zpět na účet.

Díky Tipli tak získáte nejen přehled o akčních nabídkách, ale také další slevy za nákupy online. Nakupujte levně a pohodlně online. Vykašlete se na papírové letáky, které ničí přírodu. Buďte ekologičtí a šetřete díky internetovým letákům.