Nakupování s přítelkyní zná nejspíš každý chlap a každému se z toho kroutí vousy. Znáte, jak to chodí. Všude se musí podívat, vše osahat, přečíst, zjistit cenu, materiál apod. Na danou věc bude i pět minut jen tak zírat, protože si ve své fantazii přehrává, co se k tomu bude hodit nejlépe a v horším případě zvažuje, co k danému kousku ještě přikoupí.

Žena v módním obchodním domě je jako malé dítě v hračkářství. Horší než přetrpět dobu nakupování, ačkoliv jsou slevy, je vidět peněženku krvácet. Pokud ještě nejste manželé a utrácí si za své, pak to nějak rozdýcháte, ale víte-li, že se hýří penězi ze společné kasy, pak se vám chce někdy i plakat. To by bylo piv, panáků s kamarády, nového nářadí nebo dokonce třeba i nová kola na plechového miláčka. No zkrátka tato zabijácká procházka po obchodech vám ubere několik let života. Jak tedy přežít tuto tyranii, když už se partnerka rozhodne vzít vás sebou na nákupy?

více v článku...

Chvalte ji

Chvalte svou partnerku, jak jen to jde. Ony sice nenakupují pouze proto, aby se líbily svým polovičkám, ale rozhodně to alespoň částečně vliv na její abnormální utrácení. Na nákupy vás sebou bere ze dvou důvodů, buď čeká, že to zaplatíte nebo chce vědět, co se vám na ní líbí nejvíc. Takže ji chvalte, jak moc ji to sluší v těch starých riflích, protože má v nich ten nejúchvatnější zadek. Pak nebude mít možná tendence jít kupovat další troje rifle. Případně se domluvte, kolik ta její procházka po obchodě bude asi stát peněz a dejte ji kapesné. Vy můžete jít v klidu do hospody s kamarády. Když žena dostane finanční přídavek na parádu, je schopna z hovna ukroutit bič. Takže do večera budete mít klid.

Mějte pod čepicí

Nepovedlo-li se vám vykroutit z nakupování, pak několik hodin utrpení rozdělte na části. I v práci musíte mít přestávku na občerstvení a odpočinek. Řekněte jí, že s ní půjdete, ale stejnou dobu pak bude ona trávit s vámi v prodejně pro kutily, prodejně s autodílny nebo sportovním vybavením. Pokud není automobilový fanda nebo kutil Tim, bavit ji to nebude a příště si rozmyslí, zda vás požádá o společné nákupy.

Společná domluva

Další možnost je vnímat nakupování s partnerkou ne jako nějakou otravu, ale možnost být ji na blízku (trávit s ní volný čas), stát se jejím poradcem, módním guru a pravou rukou. Pokud toto dokážete, přežijete po boku své bohyně kdekoliv a cokoliv. Jen je vždy vhodné předem se domluvit na konkrétním obchodě, útratě, která musí mít svou mez a času, který nakupování zasvětíte. Jak se praví – trpělivost přináší růže. Těšte se, jak vás za tento čin odmění. Byť by to měl být její úsměv. Šťastná žena=spokojený muž. Den si zpříjemněte společným obědem či večeří.