Poznejte krásy Jihomoravského kraje, který má co nabídnout jak těm, co vyhledávají odpočinek a relaxaci, tak i těm, kteří si chtějí užít různé sportovní aktivity nebo poznávání historických památek. Ubytujte se ve Velkých Bílovicích, které jsou skvělým výchozím bodem pro podnikání výletů na zajímavé místa. Tato oblast potěší především milovníky vína. Nacházejí se tu totiž rozsáhlé vinice, vinné sklípky a, dokonce i samostatné vinné městečko.

Oblast kolem Velkých Bílovic

Oblast kolem Velkých Bílovic vás nadchne krásnou přírodou, která je typická rozsáhlými vinicemi a jedinečnými krásami přírody. Z vyvýšeného místa na vinici se vám od kapličky naskytne neskutečný výhled do širokého okolí. Vyzkoušejte naučně poznávací stezku, která je zároveň i cyklostezkou, takže můžete váš pobyt zde spojit s cyklistikou.

Kde se ubytovat

Vychutnejte si rodinnou atmosféru, užijte si místní pohodu a zvyklosti vinařské oblasti. A jaké lze využít možnosti ubytování Velké Bílovice? Ubytovat se můžete v některém z hotelů, pensionů nebo v apartmánech. Některé pobyty jsou spojené i s degustací vína či prohlídkou vinných sklípků. Využít lze i možnosti zapůjčení kol. V široké nabídce naleznete ubytovací zařízení přímo na dosah od oblíbené vinařské oblasti.

Příjemné a útulné apartmány pro pohodlí během vašeho pobytu

K příjemnému pobytu vám poslouží i útulné apartmány Velké Bílovice v rodinných domech a v rekreačních domech, které vám poskytnou potřebné zázemí a vytoužené pohodlí. Vybrat si můžete z různých umístění, ať už v centru nebo v klidové části obce. Některé mohou být vybaveny i klimatizací pro více pohodlí během horkých letních dnů. Oceníte i venkovní bazén, ve kterém se můžete osvěžit. I v případě bydlení v apartmánech nebudete ochuzeni o možnost ochutnávek vína nebo také soukromých degustací.